Oversikt lag og foreninger

Oversikt lag og foreninger

Sauda har et rikt lags- og foreningsliv.

I tabellen nedenfor finner du en oversikt over registrerte foreninger, lag og organisasjoner.
Denne oppdateres fortløpende, så snart Sauda kommune v/kulturadministrasjonen blir orientert om endringer. 
Manglende tilbakemelding kan medføre feil i kontaktpersoner og andre opplysninger.

Dersom du ønsker mer informasjon om lags- og foreningslivet i Sauda, kontakt kulturadministrasjonen.

Lag og foreninger
Lagets navn Kontaktperson Telefon epost / hjemmeside
Sauda Idrettslag Fritz Holm 91858310 fritzholm07@gmail.com
Sauda Idrettslag daglig leder Kristina Sandanger Nygård 994 58 575 kristina@saudail.no
IL Ny Von Jon Ove Mehus 47136218 mehusjonove@gmail.com
Sauda Turnforening Ingrid Herheim Helland 41554328 sauda.turnforening@gmail.com
Sauda O-Klubb Jarle Solbakken 92221234 https://www.klubbinfo.no/saudaok/index.html
Sauda Pistolklubb Erik Aareskjold 90970731 saudapistolklubb@gmail.com
Sauda Skytterlag Kåre Kvaløy 95248991 sauda@skytterlag.no
Sauda Sportsdykkerklubb John T. Oxaal 41767167
Sauda Sykkelklubb Thomas Wahl 92672148 thomas-wahl@outlook.com
Sauda Idrettsråd Tina Grytting 91864143 tina.grytting@eramet.com
BIL Eramet Kjell Reidar Aabø 99610310
Sauda Motorsportklubb Svein Terje Nilsen Solvang 483 94 611 stsolvang@hotmail.no
Sauda Klatreklubb Olaf Årthun 48252328 olaf.aarthun@gmail.com
Sauda Makotokai Karateklubb Bjørn Åge Lønseth 97119559 saudakarate@gmail.com
Sauda Golfklubb Tore Eeg www.saudagolf.no
Sauda Asfalt Force (skateboard) Arild Hodne 96047919 arildhodne@gmail.com
Sauda MC klubb Asbjørn Saua 95237357 sauda.mcklubb@gmail.com
HLF Tysvær, Bokn og Sauda Sven Wivestad 48009141 sven@wivestad.no
Sauda/Suldal Revmatikerforening Sollaug Sørgård Steine 90672620 sauda-suldal.ro@revmatiker.org
Mental Helse Sauda Martha Anette Guldbrandsen 46623979 sauda@mentalhelse.no
LHL avd. Sauda lhl.sauda@lhl.no
Sauda Sanitetsforening Aslaug Tangeraas 93610950 NKS.Sauda@gmail.com
Menighetens Besøkstjeneste Michael Fagerland 92228698 Michael.fagerland@sauda.kirken.no
Redd Barna Torhild Ø. Tveit 48102161 torhiltv@online.no
Sauda Røde Kors Ingrid Schibevaag 95187270 ingrids82@hotmail.com
Røde Kors omsorg Alette Rasmussen 47875109 saudarodekors.omsorg@outlook.com
Røde Kors Hjelpekorps Kristoffer Djuve Handeland 41144276 saudarkh@gmail.com
Nasjonalforeningen, Sauda demensforening Inger Marie Teig 95707888 ingermarieteig61@gmail.com
Sauda Mannskor Magne Haraldsen 91847796 magne.haraldsen2@hotmail.com
SONOR Barbro Ccoscco Werdal 97796966 sonorsauda@hotmail.com
Sauda Barnegospel/Sauda Soul Children Grete Landa 95976323 grete.landa@gmail.com
TRØKK Helen Gundersen Djuvik 41619541 helen@djuvik.no
Sauda Musikklag Solveig Stensvåg Eriksen 48182460 Saudamusikklag@gmail.com
Aktivitetsklubben Lyspunkt Ågot Fosshaug Grindheim 90546434 grindheim@broadpark.no
Royal Rangers Sauda Nina og Are Odland 41619550 post@salemsauda.no
Sauda søndagsskule Aud Elisabeth Stuhr 47417566 Audelisa1@hotmail.com
Saron bedehus, Saudasjøen Jon L. Grindheim 91101162 grindheim @broadpark.no
Betel, Sauda Olaug Drarvik 41654701 olaudrar@online.no
Sjømannsmisjonens Mannsforening Arild Markussen 94439639 arildmarkussen@hotmail.com
Misjonssambandet Bernt Egil Strømme 95214769 bernt.stromme@gmail.com
Normisjon Sauda Olaug Drarvik 416 54 701 olaudrar@online.no
Sauda Sokneråd Leder Per Aksel Birkeland 48049426 post@sauda.kirken.no
Frelsesarmeen Thorbjørn Vang 93033423 thorbjrnvang@gmail.com
Sauda Trekkspillklubb Ingve Handeland 91852850 ingve.handeland@hotmail.com
Sauda Revy og Teaterlag Trude Nilsen Høiland 47268850 trudenilsenhoiland@gmail.com
Odd Fellow Jan A. Vik 91398913 Jan-vik@hotmail.com
Rebecca Loge Torhild Øvregård Tveit 48102161
Sauda og omegn Zontaklubb Solfrid Handeland solfrid.handeland@gmail.com
Tinghaugs venner Mari Austarheim 92081654 mari.austarheim@sauda.kommune.no
Sauda Mållag Terje Fatland 90142285 Terje.fatland@outlook.com
Andedammens Venner Tore Bastlien Dahl 40418959 andedammensvenner@gmail.com
Åbøbyens Venner Odd Magne Lønseth 95740894 oml@kbb-scenario.no
Bygdeutvalet Hellandsbygd Ivar Johannes Handeland 47906276 post@takstmann.handeland.no
Human Etisk Forbund Indre Ryfylke Bjarte Lygre 93600127 Bjarte.lygre@icloud.com
Norsk forbunf for Utvuklingshemmede Gisela Amdal 48264759 giselaamdal@hotmail.com
Sauda Bridgeklubb Bjørn -Idar Djuvik 91341446 bjorn.idar@djuvik.no
Sauda Fotoklubb Jarle Lund 90667031 jarle@suldalfoto.no
Sauda Jeger og fiskeforening Lene D. Ringstrand 91198031 https://www.njff.no/rogaland/sauda
Sauda Jeger og fiskeforening Kvinnekontakt Karin Øvrebø-Gauthun saudajff@gmail.com
Sauda Museumslag Kristoffer Nødland 48083981 kristoffer54@hotmail.no
Sauda Motorbåtforening post@saudambf.no
Sauda Lokalarkiv Kristoffer Nødland 48083981 Kristoffer54@hotmail.no
Sauda Pensjonistforening Thormod Gilje 48891666 giltho29@gmail.com
Sauda sogelag Aslaug Astad 94822022 saudasogelag@gmail.com
KRIK Samuel Frøseth 92012355 samuelfroseth@gmail.com
Sauda Turlag Bjarne Bertelsen 91649267 sauda.turlag@dnt.no
Vennskapssamarbeidet Sauda-San Juan del Sur Barbro Ccoscco Werdal 97796966 vennskapsjds@hotmail.com http://vennskapsjds.wixsite.com/amistad
Fairtrade Sauda Arild Markussen 95781737 arild.markussen@hotmail.com
Sauda Husflidslag Ellen Amdal 48137785 Ellen.amdal@statkraft.com
Foreningen for krigens kulturminne, Sauda Tore Bastlien Dah 40418959 torebast@gmail.com
Sauda Gathering kontakt@saudanett.org
Sauda Helselag Nansy Lund 94057876 nansylund@gmail.com
NFU Sauda lokallag Gisela P. Amdal 48264759 nfusauda@gmail.com
Kulturadministrasjonen
Telefon 52 78 62 40

Kart